Hakkımızda

 

2009’da tekstil alanında faaliyetlerine başlayan markamızın bu sahadaki yenilikçi çalışmalarıyla elde ettiği büyüme trendi; kalitemizi geniş müşteri kitlesine ulaştıran Snazzy markasının doğması ile hız kazandı. Özellikle gençlerin ilgisini çeken sokak stili ve yeni akımların en şık parçalarına yer veren Snazzy, heyecan yaratan kıyafet çizgisiyle gençlerin ve modanın kalbini yeniden şekillendiriyor.

 

Snazzy: Şık, Estetik ve Uygun!

 

Erkek ve kadın kıyafet ürünlerini en uygun fiyattan satışa sunan Snazzy, kalite, estetik, moda ve trend çizgisinden ödün vermeden ürün skalasını her sezon yeniler. En avantajlı fiyat aralığıyla spor, outdoor, salaş ve sokak modasını yansıtan erkek ve kadın kıyafet ürünlerini günümüz online alışveriş ilke ve standartlarını uygun şekilde müşterilerine ulaştırır.

 

Snazzy ile Gençler Giyinir!

 

Markamız, 18-40 yaş arası kesimin kıyafet tercihleri üzerine kendisini odaklar. Modayı takip eden, sokak tarzıyla ilgilenen ve özgür ruhlu gençlerin ihtiyacına cevap verecek seçkin kıyafet ve kombinler ile farkını tarzı haline getirmek isteyenlere zengin alternatifler sunar. Bu kapsamda her sezon ilgi çeken ürünleriyle gençler arasında trend olmayı hedefleyen Snazzy ile giyinmek artık çok daha moda!

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR