Değişim ve İade Koşulları

 

Teslim aldığım ürünü iade edebilir miyim? Cayma hakkı bulunuyor mu?

14 Gün İçerisinde İade Hakkı

  • İade etmek istediğiniz ürünleri, faturanızın arka yüzünde bulunan iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde faturanızla birlikte bize geri gönderebilirsiniz.
  • Ödemenizi "kapıda ödeme" veya "havale" yöntemi ile yaptıysanız, ilgili forma iade bedelinin yatırılacağı IBAN numarası, hesap sahibinin ad ve soyadı bilgilerini eklemeyi unutmayınız.
  • Ürünlerin iade edilebilmesi için kullanılmamış, herhangi bir hasar almamış ve yeniden kullanılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.
  • Aşağıda belirtilen anlaşmalı kargo firmalarımıza faturanızın arka yüzünde ve yine aşağıda yer alan ilgili ücretsiz iade ve değişim kodlarını söylediğinizde ürünlerin depomuza gönderimini sorunsuz sağlayacaklardır.

  

Geri Ödemeler

- İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, ürünler depomuza ulaştığı tarihten itibaren 2-10 gün içerisinde iade ödemeniz yapılacaktır. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır.

  

Değişim Şartları

  • Değiştirmek istediğiniz ürün değişime uygun ise ve ürünün varyasyonları mevcut ise, değiştirme talebiniz onaylanır. Değişim yapmak istediğiniz ürünün ve üründe talep ettiğiniz bedeninin stoklarımızda olup olmadığını Snazzy.com.tr adresinden ilgili ürünün detay sayfasından veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
  •  Ürünlerde, sitemizde ayrıca belirtilen bir tedarik süreci olmaması halinde, gönderiniz depomuza ulaştığı tarihten itibaren 1-3 iş günü içerisinde değişiminiz yapılıp ürününüz yeniden tarafınıza gönderilecektir.
  • Anlaşmalı kargo firmalarımıza faturanızın arka yüzünde ve aşağıda yer alan ilgili ücretsiz iade ve değişim kodlarını söylediğinizde ürünlerin depomuza gönderimini sağlayacaklardır.
  • Değişim işlemlerinde, üründen veya firmamızdan kaynaklanan bir sorun olmaması halinde müşteriye gönderilen ürünün kargo ücreti müşteri tarafından ödenir. Firma veya üründen kaynaklanan sorunlarda tüm kargo ücretleri Snazzy.com.tr tarafından karşılanır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR