Erkek Eşofman Takımı Modelleri

Rahat ve özgür ruhlu olmayı seven herkesin gardırobunu süsleyen eşofman modelleri, modanın durdurulmaz ilerleyişiyle farklı kalıp ve paça tasarımlarına sahip şekilde sunuluyor. Birçok farklı renk ve modele sahip eşofman tasarımları arasında herkesin tarzına ve giyim stiline uygun erkek eşofman modelleri herkesime hitap ediyor. Geniş ürün yelpazesi arasından gündelik giyim, spor veya outdoor için özenle üretilen birinci sınıf eşofman ürünlerine yer veriliyor.

Erkek Eşofman Paça Modelleri

Özellikle eşofman stiline ve tasarıma dikkat edenler tarafından titizlikle incelenen eşofman paça türleri, sokak modasının da yönlendirmesiyle birbirinden farklı şekil ve tarzda beğenilere sunuluyor. En çok tercih edilen dar paçanın yanı sıra manşet detaylı paça modelleri de modayı takip eden erkekler tarafından yakından izlenen eşofman modellerinden biri. Lastik ve fermuar paça formuna sahip erkek eşofman altı diğer alternatifleri oluşturuyor. Farklı paça modelleri, değişen erkek tarzının ihtiyaçlarını karşılayan ürün yelpazeleri yansıtıyor.

Erkek eşofman takımları, yaz ve kış farklı kumaş yapısına sahip şekilde sunuluyor. Yazın sıcak ve nemli havasında eşofman giyme rahatlığını kaybetmek istemeyen kesim için serin tutacak kumaş modellerinden oluşan eşofmanlara yer veriliyor. İnce ve rüzgarı geçiren kumaş yapısından oluşan eşofman takımları, yazın da eşfoman rahatlığını yaşamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Kış döneminde tercih edilen eşofman modeli pamuklu yapıya sahip ürünlerden oluşuyor. Sıcak tutan, rüzgarı önleyen yapısıyla pamuklu eşofman ürünleri, kış döneminde dışarıda koşu yapan kişilerin konforunu sağlayacak kaliteyi sunuyor.

En İyi Eşofman Tasarımları

Erkek eşofman ürünlerinde aranan en önemli özellikler arasında baskı modeli ve kalitesi yer alıyor. Birinci sınıf kalitede yapılan baskı modelleme sayesinde uzun süre canlılığını koruyabilen eşofman takımları, uzun süre kullanıma uygun oluyor. Bunun için reflektör baskı ile insan sağlığına zarar vermeyen yöntemlerle yapılan baskıların önemi gittikçe artıyor. Hem eşofmanın tasarımın trendlere uygun figürleri taşıması hem de kumaş kalitesine dikkat edilmesi, eşofman kalitesini büyük ölçüde belirliyor. Reflektör baskının yanı sıra nakış baskı da eşofman modelelrinde kullanılan baskı modellerinden biri. İpliklerin estetik  tasarımına dayanan nakış baskı ile eşofmanlar çok daha şık bir görünüme kavuşur.

 

Snazzy markasının  2023-2024 Yaz kreasyonuna ait ürünler renk seçenekleriyle satışta.!

M3831
₺399,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil

 

Snazzy markasının  2023-2024 Yaz kreasyonuna ait ürünler renk seçenekleriyle satışta.!

M3831
₺399,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil

 

Snazzy markasının  2023-2024 Yaz kreasyonuna ait ürünler renk seçenekleriyle satışta.!

M3831
₺399,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR